Kolejny OS Microsoftu za dwa lata
12 lutego 2007, 12:53Ledwo zadebiutował najnowszy OS Microsoftu – Windows Vista – a już pojawiły się informacje, że za dwa lata będziemy świadkami debiutu kolejnego systemu operacyjnego. W 2009 roku do sklepów trafi Vienna.
Sposób na oczyszczenie atmosfery z CO2
26 kwietnia 2007, 10:27Firma Global Research Technologies LLC we współpracy z Klausem Lacknerem z Columbia University zademonstrowała system służący do wychwytywania z atmosfery dwutlenku węgla. Prototyp może być skomercjalizowany, a pokaz udowodnił, że możliwe jest oczyszczanie atmosfery z gazu odpowiedzialnego za efekt cieplarniany.

